Інфотехцентр - найкращі комп'ютери
Наша адреса: м. Тернопіль, вул. Танцорова 25
тел. (0352) 550-500,  067-352-58-22
(0352) 431-052,  095-948-34-17

Комп'ютери серії EXTREME

Позиціювання. ПК надпотужного рівня, розрахований на складні математичні розрахунки та призначений для обробки великих об’ємів інформації. Ця серія системних блоків без заперечень справиться з усіма існуючими на сьогоднішній день програмними продуктами як офісного так і домашнього призначення, а тим паче задовольнить самих вибагливих шанувальників ігор.

Основні напрямки використання: з швидкими інтелектуальними багатоядерними технологіями, що застосовують обчислювальну потужність там, де вона потрібна найбільше, дані системні блоки здійснюють справжній прорив в області продуктивності ПК. Максимально підходять для використання багатозадачних архітекторських та дизайнерських продуктів, професійної аудіообробки, відеомонтажу з використанням найновіших спецефектів та 3D-графіки в реальному часі. Ну і, звичайно ж, геймери будуть в захваті від неймовірного прориву у потужності в новинках ігор, і надзвичайно реалістичних ефектів у них.

Короткі технічні характеристики: побудований на базі інноваційних, інтелектуальних і швидких процесорів Intel (AMD), що забезпечують високу продуктивність для вирішення задач будь-якого типу. Материнська плата на базі довговічних компонентів з підтримкою усіх доступних на сьогодні стандартів обладнання та периферійних пристроїв. Завдяки підтримці Raid-масивів в даних системних блоках можливо збільшити швидкодію зчитування данних з жорсткого диску. Високошвидкісна оперативна пам’ять, потужна 3D-відеокарта та жорсткий диск великої ємності забезпечують максимальну швидкодію та мінімальний час реакції системи.

On-line консультація
On-line зв'язок
OFF-line
Відділ продаж
OFF-line
Сервісний відділ
OFF-line
Поліграфія
OFF-line
Студія програмування
OFF-line
Зворотній виклик
Введіть свій номер телефону та оберіть відділ і наш співробітник зв'яжеться з вами
Відділ:*
Телефон:*

Графік роботи

Відділ комп'ютерної техніки

пн.-пт. 9:00-18:30

Відділи: сервісний та поліграфії

пн.-пт. 9:00-18:00

обід 13:00-14:00

© Всі права захищено Інфотехцентр
© Copyring Infotechcenter
Ноутбуки Тернопіль
Наші
партнери: